O nas

Restauracja Niepospolita

Nasza historia

Koncepcja Niepospolitej narodziła się z ogromnej miłości do czasów minionych – polskiej historii II Rzeczpospolitej. Historii którą odkrywaliśmy od lat, mając szczęście poznawać wspomnienia naszych rodzin, studiować skrupulatnie i miło wspominać. W związku z tym że właśnie wkroczyliśmy w lata dwudzieste dwudziestego pierwszego wieku, postanowiliśmy podzielić się z Państwem naszą pasją. Nasza restauracja da Państwu wspaniałą okazję żeby niczym w maszynie czasu, cofnąć się o sto lat, odkryć, skosztować i zakochać się w kuchni z dwudziestolecia międzywojennego. A nasz koktajlbar da Państwu szansę poznać smaki kokteli, przygotowywanych na bazie oryginalnych polskich przedwojennych receptur.

Nagrody

Niezpomniane doświadczenia kulinarne i kulturowe

Niepospolita w 2021 roku otrzymała tytuł Miejsca Inspiracji na lata 2021-2022 jako restauracja wyróżniające się jakościową kuchnią oraz tworzcą miejsca spotkań, gdzie zarówno mieszkańcy, jak i turyści mają szansę na wyjątkowe doświadczenia kulinarne i kulturowe.

Podczas wiosenniej edycji festiwalu Restaurant Week 2021 Niepospolita została wybrana za najlepszą restaurację w województwie lubelskim i zdobyła jeszcze 3 dodatkowe nagrody!

Restauracja Niepospolita

Serdecznie zapraszamy do Naszej restauracji. Jesteśmy dla Was otwarci 7 dni w tygodniu. Serwujemy także dania na dowóz. Można do Nas zadzwonić lub skorzystać z zamówień online.

Recenzje Restauracji Niepospolita